ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Ranking Lider Bezpieczeństwa Technicznego
16.04.2019r. 06:13

Urząd Dozoru Technicznego poinformował o rozpoczęciu kolejnej edycji rankingu UDT "Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2018" (LBT).

Głównym celem rankingu jest popularyzowanie działalności na rzecz bezpieczeństwa urządzeń technicznych poprzez wyróżnienie tych Podmiotów, które wykazują szczególną dbałość o bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń, środowisko i bezpieczeństwo ludzi, w obszarze związanym z urządzeniami i systemami technicznymi.

W tegorocznej edycji rankingu UDT mogą wziąć udział następujące kategorie Podmiotów:
kategoria I Eksploatujący urządzenia techniczne
kategoria II Wytwarzający urządzenia techniczne
kategoria III Laboratoria uznane przez UDT
kategoria IV Przedsiębiorstwa, instytucje, uczelnie i stowarzyszenia, działające innowacyjnie w obszarze bezpieczeństwa technicznego

Ogłoszenie laureatów Rankingu, wręczenie statuetek Lidera Bezpieczeństwa Technicznego oraz nagród specjalnych odbędzie się podczas organizowanej przez UDT konferencji, do udziału w której zostaną zaproszone Podmioty, uhonorowane tytułem Lidera Bezpieczeństwa Technicznego.

Zgłoszenia podmiotów pretendujących do tytułu "Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2018" w poszczególnych kategoriach można dokonać przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz odpowiednią dla danej kategorii kartę punktacji na adres ranking@udt.gov.pl do dnia 19.04.2019 r.

W punktacji Rankingu nie zostaną uwzględnione zgłoszenia, na których nie zostanie wyrażona zgoda na udział w rankingu oraz na przetwarzanie danych osobowych pracowników wskazanych do kontaktu, w celach związanych z organizacją i obsługą rankingu UDT.

Informacje i zgłoszenia: ranking@udt.gov.pl, tel. (22) 57 22 396
UDT
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE