ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

GK PGNiG więcej zainwestuje dystrybucję
16.04.2019r. 05:46

W tym roku wydatki inwestycyjne Grupy PGNIG w segmencie dystrybucji będą wyższe o ok. 10 proc. niż w roku ubiegłym - wynika z informacji "Parkietu".

Jak czytamy w gazecie giełdy, GK PGNiG w tym roku chce zainwestować w segmencie dystrybucji prawie 2 mld zł, a w roku ubiegłym wydatki na ten cel wyniosły 1,8 mld zł.

"Parkiet" przypomina, ze strategia grupy na lata 2017-2022 zakłada, żd łączne wydatki inwestycyjne w tym segmencie wyniosą 10 mld zł. Efektem tych działań ma być między innymi ograniczenie tzw. białych plam jeśli chodzi o dostępność gazu ziemnego. Do 2022 ok. 90 proc. mieszkańców Polski powinno mieć dostęp do sieci gazowej - zapowiada Grupa.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE