ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

DM BOŚ obniżył cenę docelową Bogdanki
17.04.2019r. 09:30

Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 9 kwietnia, obniżyli cenę docelową jednej akcji Bogdanki do 68 zł z 78 zł wcześniej, podtrzymując rekomendację "kupuj".

"Nasza 12-miesięczna wycena docelowa walorów Bogdanki spada do 68,0 zł na akcję przede wszystkim pod wpływem obniżenia prognoz EBITDA i wyższych oczekiwań wydatków inwestycyjnych" - napisano w raporcie.

Analitycy DM BOŚ podtrzymują pozytywne nastawienie do walorów Bogdanki.

"Jesteśmy zdziwieni, że perspektywy poprawy wolumenu produkcji w Bogdance nie wpłynęły znacząco na kurs akcji spółki. Liczyliśmy na większą pozytywną reakcję rynku po publikacji wyników finansowych za IV kw. 2018 roku. Oczekiwane mocne wyniki za I kw. br. mogą być dla inwestorów interesującą okazją inwestycyjną" - napisali w raporcie.
Analitycy DM BOŚ spodziewają się bardzo dobrych wyników finansowych w pierwszym kwartale i prognozują ok. 170 mln zł skorygowanej EBITDA w porównaniu z 98 mln zł rok temu.

"Uważamy, że oczekiwany negatywny wpływ podwyższenia wynagrodzeń oraz wyższych kosztów powinien być zniwelowany za sprawą wzrostu wolumenu produkcji węgla i wyższych cen surowca" - napisano w raporcie.

Raport został przygotowany przy kursie 45 zł, a jego pierwsza dystrybucja nastąpiła 10 kwietnia o godz. 8:10.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE