ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Reuters: Rick Perry może opuścić departament energii USA
18.04.2019r. 08:29

Sekretarz energii Rick Perry chce opuścić administrację Donalda Trumpa, ale jego odejście nie jest jeszcze przesądzone - donosi Reuters, na który powołuje się BiznesAlert.pl.

Były gubernator Teksasu będący zwolennikiem rozwoju eksportu węglowodorów z USA jako narzędzia wzmacniania wzrostu gospodarczego. Jest także aktywny w Polsce, którą odwiedził wielokrotnie przy okazji nawiązywania kolejnych umów o współpracy z firmami, jak PGNiG czy Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Patronował także podpisaniu kolejnych kontraktów gazowych miedzy firmami europejskimi a polskim dostawcą państwowym.
- To nie jest prawda, że sekretarz Perry opuszcza administrację w najbliższym czasie. Jest zadowolony z pracy dla prezydenta Trumpa i prowadzenia departamentu energii - przekonywała rzecznik Białego Domu Shaylyn Hynes.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE