ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Future Energy Summit 2019
24.04.2019r. 06:27

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu Future Energy Summit 2019, organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Energetyki przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, w dniach 22-24 maja 2019 roku.

Główną częścią projektu będzie 2-dniowa, międzynarodowa Konferencja "Start-upy w energetyce"(23-24 maja) podczas której przedstawiciele start-upów, inwestorzy oraz przedstawiciele czołowych spółek energetycznych wezmą udział w debatach lub wygłoszą prelekcje. Tematy, które zostaną poruszone podczas konferencji to m.in.: blockchain w energetyce, efektywność energetyczna, smart home, e-mobility, magazynowanie energii czy produkcja energii ze źródeł alternatywnych.

Po zakończeniu pierwszego dnia konferencji, uczestnicy udadzą się na netowrking party do jednego z klubów w centrum Warszawy, w celu nawiązania nowych kontaktów.

Podczas drugiego dnia konferencji odbędą się targi, na których wystawiać swoje stoiska będą start-upy, inwestorzy oraz największe spółki działające w obrębie sektora energetycznego. Dla wystawiających będzie to okazja do przedstawienia swojej działalności, a dla studentów możliwość porozmawiania z profesjonalistami.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie seria warsztatów przeprowadzonych przez przedstawicieli czołowych spółek z branży energetycznej, podczas których studenci będą mieli okazję nauczyć się podstawowych umiejętności potrzebnych do pracy w energetyce i nie tylko.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie: www.fes2019.pl

Rejestracja na konferencję oraz warsztaty możliwa jest poprzez w/w stronę internetową do dnia 19 maja 2019r.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem prelekcji, wystawieniem swojego stoiska podczas targów lub inną formą partnerstwa, do Państwa dyspozycji pozostaje koordynator projektu Dawid Gorol (tel. +48 604 877 945, e-mail: dawid.gorol@skne.pl)
Studenckie Koło Naukowe Energetyki przy Szkole Głównej Handlowej

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE