ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Orlen ma sygnały, że jakość ropy z Białorusi znacząco się poprawia
25.04.2019r. 09:40

PKN Orlen ma sygnały, że jakość ropy naftowej płynącej z Białorusi przez rurociąg "Przyjaźń" zaczęła się znacząco poprawiać - poinformowali przedstawiciele spółki. W opinii płockiego koncernu, przerwa w dostawach może potrwać około jednego do dwóch tygodni.

Ministerstwo Energii poinformowało w środę wieczorem o całkowitym wstrzymaniu odbioru ropy naftowej z Rosji w punkcie Adamowo na granicy polsko-białoruskiej w związku z jej zanieczyszczeniem.

"Ta sytuacja w żaden sposób nie wpływa na wolumeny produkcji czy jakość naszych produktów. Mamy znaczące zapasy, które powinny wystarczyć na kilka miesięcy" - powiedział przedstawiciel PKN Orlen podczas telekonferencji z analitykami.
PKN Orlen oczekuje, że wstrzymanie dostaw ropy może potrwać około tygodnia - dwóch tygodni.

"Otrzymaliśmy informację z Białorusi, że jakość ropy naftowej zaczęła się znacząco poprawiać" - powiedział przedstawiciel PKN Orlen.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE