ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Pracownicy PGE Obrót na rzecz potrzebujących
29.04.2019r. 09:50

Pracownicy Spółki wsparli ideę jadłodzielni i przekazali żywność, która została im po świętach. Dzięki temu pomogli bezdomnym i potrzebującym z regionu. Firma będzie podtrzymywać tę inicjatywę wśród pracowników.

Należąca do rzeszowskiej jadłodzielni specjalna lodówka, do której pracownicy PGE Obrót dostarczyli nadwyżkę świątecznego jedzenia, znajduje się w Rzeszowie przy ul. Szopena 59. Specjalnie została ona umieszczona w takim miejscu, żeby zapewnić swobodny dostęp nie tylko potrzebującym, ale także tym, którzy chcą się podzielić żywnością.

Co można przynieść do jadłodzielni? Jedzenie powinno nadawać się do spożycia, być szczelnie zapakowane i opisane (co to jest i kiedy zostało zrobione). Nie wolno przekazywać surowego mięsa, surowych jajek i alkoholu.

- Pomysł podzielenia się jedzeniem z potrzebującymi w tej formie pojawił się w naszej firmie po raz pierwszy, jako inicjatywa jednego z pracowników. Bardzo nas cieszy każde charytatywne przedsięwzięcie, zwłaszcza jeśli pojawia się oddolnie. Chcemy promować jadłodzielnię i podtrzymywać to zaangażowanie z kilku powodów: pomagamy potrzebującym, walczymy z marnotrawieniem jedzenia, a także aktywizujemy pracowników w szlachetnym celu - mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Wsparcie idei jadłodzielni to kolejna, obok sadzenia lasów, wolontariatu pracowniczego i świątecznych akcji charytatywnych, inicjatywa z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w którą angażują się pracownicy PGE Obrót.

W Polsce pierwsza jadłodzielnia powstała w maju 2016 r. w Warszawie, kilka miesięcy później jadłodzielnie pojawiły się w Toruniu, Krakowie i Wrocławiu.

Od tego czasu publiczne lodówki dla potrzebujących lokowane są w kolejnych miejscowościach w Polsce.

Pracownicy PGE Obrót swoim zaangażowaniem chcą przyczynić się do rozwoju tej idei w Rzeszowie, gdzie znajduje się centrala Spółki, a także w miastach, w których firma ma swoje oddziały, tj. w Zamościu, Lublinie, Łodzi, Warszawie, Skarżysku - Kamiennej oraz Białymstoku.
PGE Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE