ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

ZPUE: trzy imprezy targowe w maju
06.05.2019r. 12:56

Poznań-Goteborg-Monachium - w ciągu kilku dni, między 7 a 15 maja ZPUE S.A będzie obecna na trzech ważnych, międzynarodowych imprezach targowych. Produkty Spółki zostaną zaprezentowane nie tylko polskim, szwedzkim i niemieckim Klientom. Wszystkie trzy imprezy ściągają przedstawicieli branży nie tylko z Europy ale także z innych kontynentów.POZNAŃ, POLSKA

Na początek Poznań. W słynnych halach MTP 7 maja rozpoczną się Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER 2019. Wystawa zakończy się 9 maja.

Każdego roku Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER przyciągają do Poznania zwiedzających oraz wystawców branży energetycznej z całego świata. Wystawa obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. W ramach targów odbędą się, jak co roku, cykliczne konferencje Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego. Już po raz drugi partnerem strategicznym targów EXPOPOWER została Enea Operator - jedna z najważniejszych na polskim rynku spółek energetycznych.

ZPUE S.A. będzie obecna w dwóch lokalizacjach: Hala 5, stoisko nr 117, gdzie będzie można spotkać się z przedstawicielami Spółki oraz porozmawiać oraz w strefie edukacyjnej ENEA Operator, gdzie zaprezentowana zostanie Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS w formie multimedialnej i graficznej oraz rozłącznik RPN III 24/4 W-S-H na żerdzi wirowanej ze znacznikiem RFiD.

GÖTEBORG, SZWECJA

Tego samego dnia około 670 km na północny zachód, w położonym przy cieśninie Kattegat, szwedzkim Göteborgu rozpocznie się kolejna edycja ELFACK 2019. Również i tam nie zabraknie stoiska ZPUE S.A.

Targi ELFACK to największa międzynarodowa impreza branży elektrotechnicznej w Skandynawii, gdzie wystawcy prezentują nowe produkty i rozwiązania dla około 23 tys. osób. Program targów obejmuje prezentacje wystawców, a także warsztaty i seminaria poświęcone tematyce branżowej. Targi te stanowią idealną platformę do nawiązania współpracy gospodarczej, wprowadzania nowych produktów i budowania marki. Targi Elfack odbywają się w szwedzkim Centrum Wystawowo-Kongresowym w Göteborgu co dwa lata.

W tym roku na targowym stoisku ZPUE zaprezentuje kompaktową stację transformatorową w obudowie metalowej, złącza kablowe oraz doskonale oceniane na rynkach zagranicznych rozdzielnice: RELF i TPM.

MONACHIUM, NIEMCY

Na 15 maja z kolei zaplanowano niemieckie targi INTERSOLAR EUROPE dedykowane branży energetycznej skupionej wokół odnawialnych źródeł energii. Również tam będzie obecna włoszczowska Spółka.

Intersolar Europe to wiodące na świecie targi branży solarnej odbywające się corocznie w Monachium. Głównymi trendami na wystawie Intersolar będą technologie produkcyjne, elektrownie fotowoltaiczne oraz pojazdy napędzane energią z fotowoltaiki.

Uzupełnieniem oferty wystawy będą sesje towarzyszące z udziałem Forum Fotowoltaiki i Produkcji Baterii. Zbliżająca się konferencja Intersolar Europe zaprezentuje nowe aspekty branży fotowoltaicznej wraz z bardziej standardowymi obszarami zainteresowań. Wydarzenie to potrwa do 17 maja.
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE