ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

VI Kongres Polska Chemia
08.05.2019r. 05:02

Już 5-6 czerwca w płockiej ORLEN ARENIE odbędzie się VI edycja Kongresu Polska Chemia. Wydarzenie od lat tworzy platformę do wymiany doświadczeń, poglądów i pogłębionej dyskusji przedstawicieli jednej z najważniejszych gałęzi przemysłu.

"Przed Nami już szósta odsłona najważniejszego przemysłowego wydarzenia w tej części Europy. Jak co roku, podczas dwóch dni Kongresu Polska Chemia, skupimy się na tym co najważniejsze, ale też najtrudniejsze dla sektora chemicznego. W tym roku, reagując na bardzo silne europejskie trendy, sporo uwagi poświęcimy kwestiom środowiskowym, a zwłaszcza gospodarce obiegu zamkniętego, plastikom i surowcom przyszłości. Polska Chemia od dawna jest sektorem odpowiedzialnym środowiskowo. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, poprawiamy nasze produkty i przeznaczamy ogromne środki na inwestycje i o tym także chcemy rozmawiać z naszymi gośćmi - przedstawicielami administracji, biznesu i nauki." - zapowiada dr inż. Tomasz Zieliński, Prezes Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, która jest organizatorem wydarzenia.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie koncentrować się na obszarach mających strategiczne znaczenie dla przyszłości branży w Polsce i na świecie. Inwestycje, regulacje środowiskowe, wsparcie konkurencyjności, surowce przyszłości oraz bezpieczeństwo będą jednymi z głównych tematów, które w tym roku poruszy przeszło sześciuset uczestników, w tym przedstawicieli administracji publicznej, przedsiębiorców, reprezentantów świata nauki oraz mediów. Wśród uczestników są szefowie i eksperci z najważniejszych spółek sektora chemicznego m.in. PKN ORLEN S.A., Grupy Azoty S.A., Grupy LOTOS S.A., Synthos S.A., a także przedstawicieli międzynarodowych koncernów, takich jak BASF czy DOW.

VI edycja Kongresu Polska Chemia będzie podzielona na pięć bloków tematycznych
• INWESTYCJE W SEKTORZE
• BEZPIECZNA CHEMIA
• ŚRODOWISKO NR 1!
• SUROWCE PRZYSZŁOŚCI
• JAK WYGRAĆ Z KONKURENCJĄ?

Dotychczasowe edycje Kongresu Polska Chemia to:
• ponad 2500 uczestników
• 150 panelistów: przedstawicieli branży z największych spółek krajowych, międzynarodowych, ludzi świata nauki oraz dziennikarzy
• prawie 100 debat, sesji tematycznych, spotkań i paneli dyskusyjnych
• ponad 130 stoisk firm partnerskich i członkowskich Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

Polska Chemia jest jedną ze strategicznych gałęzi polskiej gospodarki. Według najnowszych danych GUS'u sektor chemiczny daje 315 tys. miejsc pracy, dając branży ponad 17% udziału w całym polskim przemyśle. Gospodarka i cały przemysł, bez chemii nie są w stanie istnieć. To powód do dumy, ale przede wszystkim ogromne poczucie odpowiedzialności za całą gospodarkę, miejsca pracy ale przede wszystkim za środowisko i społeczności lokalne.

Rejestracja na wydarzenie trwa na stronie: www.kongrespolskachemia.pl
Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE