ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w składzie rady nadzorczej Taurona
08.05.2019r. 18:17

Tauron Polska Energia poinformował, że zwyczajne walne zgromadzenie spółki w dniu 8 maja 2019 r. podjęło uchwały wprowadzające zmiany w radzie nadzorczej.

ZWZ Taurona podjęło uchwały o odwołaniu ze składu rady nadzorczej spółki V wspólnej kadencji następujących Radosława Domagalskiego-Łabędzkiego oraz Pawła Pampuszko.

Jednocześnie ZWZ zdecydowało o powołaniu do składu RN Taurona V wspólnej kadencji następujących Rafała Pawełczyka oraz Katarzyny Taczanowskiej.

Rafał Pawełczyk jest absolwentem Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył studia MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów.

W latach 1999-2011 związany z Grupą PZU, gdzie zajmował się między innymi planowaniem strategicznym oraz reorganizacją Grupy PZU do struktury holdingowej z uwzględnieniem nowych rozwiązań biznesowych i prawnych. Rafał Pawełczyk z powodzeniem zarządzał zespołami i nadzorował realizację projektów Grupy PZU, koordynował również w spółce proces przygotowania oferty publicznej.

W ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmował się doradztwem prawno-gospodarczym, optymalizując struktury organizacyjne podmiotów gospodarczych, pozyskując źródła finansowania i prowadząc negocjacje z instytucjami finansowymi; opracowywał także strategie rozwoju nowych rynków dla produktów klientów.
W latach 2016-2018 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Agencji Rozwoju Przemysłu, gdzie odpowiadał za obszary: korporacyjny oraz inwestycji. Od lipca 2018 r. Rafał Pawełczyk jest dyrektorem naczelnym ds. nadzoru korporacyjnego w KGHM Polska Miedź.

Katarzyna Taczanowska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, którym zajmuje się od roku 2003. Była wspólnikiem w kancelarii GWW Woźny i Wspólnicy, od roku 2009 do chwili obecnej jest wspólnikiem w kancelarii Kudlak, Taczanowska-Wileńska sp.k. W latach 2009-2012 była dyrektorem biura prawnego w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych PZU. Zasiadała w radach nadzorczych PZU Życie, LOT Aircraft Maintenance Services oraz IDA Management.

Od lipca 2018 r. Katarzyna Taczanowska pełni funkcję dyrektora naczelnego ds. korporacyjnych i prawnych w KGHM Polska Miedź.

Rada nadzorcza Taurona pracuje w dziewięcioosobowym składzie, oprócz nowo powołanych w jej skład wchodzą: Beata Chłodzińska (przewodnicząca), Teresa Famulska (wiceprzewodnicząca), Jacek Szyke (sekretarz), Barbara Katarzyna Łasak-Jarszak, Jan Płudowski, Marcin Szlenk, Agnieszka Woźniak.

Dodaj nowy Komentarze ( 8 )

KOMENTARZE ( 8 )


Autor: energetyk. 09.05.2019r. 07:13
Matko Boska-ratuj.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Niezależny 09.05.2019r. 08:02
Osoby decydujące o składzie rad nadzorczych spółek energetycznych są prawdopodobnie ukrytymi agentami opozycji. Nie... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 3 | Najnowsza odpowiedź: 11-05-2019r. 21:46 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Uno 09.05.2019r. 08:18
Pokłosie zawalenia arbitrażu ws stalowej woli?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: de 10.05.2019r. 14:58
Smutne że do zarządów/rad nadzorczych masowo pcha się prawników, którzy na energetyce znają się tyle co ja na grze na... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Grisza elektryczny 22.05.2019r. 02:25
Menedżerowie z przeszłością w PZU, to nie jest dobry prognostyk.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 8 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE