ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Elektrykiem na Europejski Kongres Gospodarczy
13.05.2019r. 12:43

Podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, Tauron wspólnie z ING Bankiem Śląskim, przygotował specjalną promocję na korzystanie z aut elektrycznych dostępnych przez aplikację eCar.

W ramach usługi carsharingu oferowany jest dostęp do floty 20 aut elektrycznych czterech najbardziej popularnych marek. Użytkownicy mają do dyspozycji aplikację mobilną eCar od Taurona, która służy obsłudze wypożyczania, uruchamiania i zwrotu pojazdów.

Tauron wspólnie z ING Bankiem Śląskim, w celu promocji elektromobilności podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, proponują wszystkim uczestnikom możliwość wypożyczenia elektrycznego samochodu w promocyjnej cenie 0,70 zł za minutę.

Pojazdy objęte promocją będą czekały pod Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym od strony ul. Góreckiego. W celu wypożyczenia auta wystarczy pobrać aplikację Taurona eCar i cieszyć się swobodą podróżowania pojazdem elektrycznym.

Zwiększaniu świadomości oraz popularyzacji elektromobilności służy też profil na Facebooku (https://www.facebook.com/emobility.od.taurona). Na profilu zamieszczane będą informacje o elektromobilności w Tauronie, promocjach, dobrych praktykach oraz informacjach z elektromobilnego świata.

Zaangażowanie Spółki Magenta Grupa Tauron w rozwój elektromobilności zostało docenione. Podczas szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach firma otrzymała główną nagrodę "Lider Elektromobilności 2018".
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE