ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Niemcy mogą zmienić front w walce o CO2
14.05.2019r. 14:38

Kanclerz Angela Merkel powiedziała w wygłoszonym dziś na międzynarodowej konferencji klimatycznej w Berlinie przemówieniu, że Niemcy mogą ulec presji ze strony innych państw europejskich do podjęcia wspólnych działań na rzecz ochrony klimatu i dążenia do neutralnej netto emisji gazów cieplarnianych do 2050 r. - czytamy w serwisie pb.pl.

Merkel zamierza przedstawić swojemu gabinetowi propozycje ośmioosobowej grupy państw bloku, które zabiegają o stworzenie ambitniejszej polityki ograniczania emisji - informuje serwis.
- Rada Ministrów oceni, czy do 2050 r. możliwe jest osiągnięcie neutralnej netto emisji za pomocą wychwytywania dwutlenku węgla lub naturalnej "kompensacji", takiej jak zalesianie - powiedziała Merkel. "Z właściwymi odpowiedziami Niemcy przyłączą się do inicjatywy - to coś, co chciałbym zrobić", dodała cytowana przez pb.pl Merkel.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: wszystkie drogi.. 15.05.2019r. 11:17
prowadzą do EJ
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE