ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W ciągu roku powstanie pięć nowych stacji Orlen Drive
16.05.2019r. 13:30

Jak poinformował dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej w PKN Orlen Wojciech Muszyński w rozmowie z agencją ISBNews, koncern uruchomi w przeciągu roku pięć kolejnych stacji w koncepcie Orlen Drive w ramach kontynuacji programu pilotażowego.

"W ciągu najbliższego roku planujemy uruchomić około pięciu kolejnych stacji w koncepcie Orlen Drive, w ramach dalszego ciągu pilotażu, który od około pół roku prowadzimy na jednej stacji przy trasie S8. Możliwe są tu wszelkie lokalizacje, gdzie występuje duże natężenie ruchu, dające nadzieję na zwrot z inwestycji, a więc również miejskie" - powiedział Muszyński w rozmowie z ISBnews w kuluarach XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
"Traktujemy ten koncept jako kreowanie możliwości wyboru dla klienta. Na ten moment oceniamy, że koncept Orlen Drive to obiecujący projekt, z nadzieją patrzymy na kolejne otwarcia. Jednocześnie uczymy się tego systemu i usprawniamy to, co wymaga zmian na podstawie zachowań klientów. Na pewno chcemy iść dalej w tę stronę" - dodał.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE