ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Iga Lis: Digitalizacja przegoni energetykę
17.05.2019r. 09:53 16.05.2019r. 19:13

- Istnieje ryzyko, że digitalizacja przegoni energetykę, powiedziała Iga Lis, partner w kancelarii CMS podczas trwającej XI edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Z jej opinią zgodzili się inni uczestnicy panelu "Technologie przyszłości w energetyce".


UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dodaj nowy Komentarze ( 13 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: zgryźliwy 20.05.2019r. 11:14
Infantylne to jest przypuszczenie, że jak się zbuduje więcej OZE, to problemy energetyki się same rozwiążą. Tymczasem węgiel można zastąpić tylko gazem, a gaz może być ruski, arabski, amerykański i ruski niemiecki. Ponieważ wiadomo, kto aktualnie jest naszym wielkim bratem, przeto i ten problem strategiczny jest już rozwiązany. Chyba, że chcesz podyskutować o atomówce. Nasza energetyka przez 20 lat rozwijała się prawidłowo dostarczając taniego prądu rozwijającej się gospodarce tak długo, jak było można, do czasu, aż została siłą zmuszona do przejścia na droższe i mniej efektywne systemy OZE, w celu zahamowania polskiej gospodarki.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Praw 21.05.2019r. 08:31
Energetyka jeszcze nie została zmuszona. Akcja poważnego zmuszania się dopiero tak naprawdę zaczyna (atak jest wielopłaszczyznowy). Skutki pierwsze już są, ale przy tym to co będzie za ok. 10 lat to co jest dziś to mały pikuś. Poza tym drobnym moim sprostowaniem ma pan 100% racji.
PS
Radzę przyjrzeć się efektom ideologii w gospodarce odpadami i skutkom cenowym rewolucji w odpadach właśnie zrzucanym na mieszkańców. A będzie jeszcze drożej i to w szybkim tempie. To samo będzie w energetyce. Ze skutkami w portfelach i dla przemysłu.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft



cire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE