ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Bodziak na start. Tauron z kolejną akcją prorodzinną
17.05.2019r. 15:25

Bodziak na start to najnowsza inicjatywa Taurona skierowana do pracowników, którzy zostali rodzicami. Akcja stanowi element projektu Rodzinna MegaMoc organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, który w tym roku trwa w Tauronie przez cały tydzień.

- Bodziak na start to symboliczna inicjatywa, która ma przede wszystkim dawać pracownikom pewność, że Tauron jest firmą przyjazną rodzinom. Od kilku już lat sukcesywnie wdrażamy koncepcję work-life balance, która zakłada równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym - mówi Filip Grzegorczyk, prezes Tauron Polska Energia.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Rodziny, który przypada 15 maja, Grupa Tauron przedłużyła na cały tydzień. Z tej okazji w firmowym intranecie została uruchomiona specjalna Strefa rodzica. Dzięki niej pracownicy w jednym miejscu mogą wymieniać się informacjami o ciekawych miejscach, w których można spędzić czas z dziećmi.

Dodatkowo w firmie zorganizowano wykład psychologa, psychoterapeuty i dyrektor Kliniki Uniwersytetu SWPS Magdaleny Sękowskiej, która opowiadała o tym, jak wzmacniać poczucie wartości u dzieci i być dobrym rodzicem. Wykład transmitowany był "na żywo" aż w 40 lokalizacjach.

To nie jedyne działania prorodzinne prowadzone w Tauronie. Od trzech lat funkcjonuje program "Mama pracuje" skierowany do obecnych oraz przyszłych mam zatrudnionych w firmie.

Kobiety przystępujące do programu mają możliwość podjęcia obowiązków służbowych poza miejscem zatrudnienia w ramach telepracy, czy też skorzystania z indywidualnego rozkładu czasu pracy w zależności od charakteru zadań realizowanych na danym stanowisku.

Spółki Grupy Tauron wspierały także pracujących rodziców w trudnej sytuacji podczas strajku nauczycieli, umożliwiając swoim pracownikom przyjście do pracy z dziećmi i organizując im pokoje zabaw wraz z opieką w godzinach pracy rodziców.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE