ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Sąd Rejonowy w Katowicach umorzył postępowanie sanacyjne Fiten
21.05.2019r. 20:58

Sąd Rejonowy w Katowicach zdecydował o umorzeniu postępowania sanacyjnego spółki Fiten - poinformowała spółka w komunikacie.

"Sąd wydał postanowienie stwierdzające nieprzyjęcie układu przez wierzycieli w postępowaniu sanacyjnym Spółki. W konsekwencji, w dniu 13 maja 2019 r. Sąd wydał postanowienie o umorzeniu postępowania sanacyjnego spółki. W uzasadnieniu do wydanych postanowień Sąd uznał, że głos PKP Energetyka został oddany skutecznie, co zaważyło na nieprzyjęciu propozycji układowych przez wymaganą prawem restrukturyzacyjnym większość wierzycieli" - napisano w komunikacie. Postanowienie o umorzeniu postępowania sanacyjnego spółki jest nieprawomocne.
Fiten poinformował, że w terminie 2 tygodni zamierza złożyć zażalenie na to postanowienie, zgodnie z art. 327 prawa restrukturyzacyjnego.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Franc 21.05.2019r. 21:43
Bo kto umarł ten nie zyje... na pohybel brylantynowy. karma zawsze wraca, a to dopiero poczatek w kolejce czeka US i... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE