ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA już po raz 17. w Warszawie
30.05.2019r. 09:36

Przeprowadzenie dużych inwestycji, Nowe technologie, Rozwój innowacyjności i Bezpieczeństwo energetyczne to kilka z kluczowych tematów mających zasadniczy wpływ na strategie przedsiębiorstw sektorów nafty i gazu. Efektywna realizacja zadań w tych obszarach może wymagać zmian w strukturze sektorów między innymi z uwzględnieniem procesów konsolidacji. Nie bez znaczenia dla efektywności energetycznej Polski pozostaje temat roli naszego kraju w integracji energetycznej regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Tematom tym, miedzy innymi, poświęcone będzie jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń branży paliwowej i gazowej jakim jest XVII Międzynarodowa Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA, która odbędzie się 25 września w Hotelu Novotel Warszawa Airport.

Podczas Konferencji postaramy się odpowiedzieć na wiele pytań kluczowych dla branży, m.in.:
• Czy bezpieczeństwo energetyczne musi kosztować:?
• Co dalej ze współpracą bilateralną z Ukrainą ?
• Jak elektromobilność wpłynie na rynek nafty i gazu w Polsce?
• Jakie działania poprawią naszą efektywność energetyczną?
• Jak restrukturyzacja w sektorze nafty wpłynie na polski rynek?
• Czy LNG to nowa ropa XXI wieku?
• Jak zachować konkurencyjność polskiego i europejskiego przemysłu rafineryjnego i branż powiązanych?
• Jakie inwestycje są potrzebne sektorom nafty i gazu?
• Jakie są wąskie gardła polskiej infrastruktury gazowej?

To tylko niektóre pytania i problemy, z którymi wspólnie możemy się zmierzyć podczas wrześniowej Konferencji i Wystawy NAFTA-GAZ-CHEMIA.
Nowością tegorocznej konferencji będzie, organizowana na zakończenie sesji plenarnej, debata publicystów na temat: "Jaka jest polska polityka energetyczna?", z udziałem czołowych dziennikarzy, ekspertów rynku energetycznego.

Prelegentami konferencji NAFTA-GAZ-CHEMIA są od lat czołowi przedstawiciele sektorów nafty i gazu, decydenci i eksperci rynku nafty i gazu z Polski i zagranicy. W konferencji co roku uczestniczy ponad 300 przedstawicieli administracji rządowej, zarządów firm z sektora nafty, gazu, energetyki i chemii, firm doradczych i konsultingowych, wyższych uczelni oraz instytutów naukowo - badawczych, stowarzyszeń, izb branżowych i bilateralnych, a także uznanych ekspertów branży energetycznej.

Zapraszamy Państwa do obecności na tym ważnym wydarzeniu oraz aktywnego włączenia się do dyskusji nad najważniejszymi problemami środowisk zaangażowanych w rozwój rynku nafty i gazu.

Więcej informacji na: www.naftaigaz.ztw.pl
Zarząd Targów Warszawskich

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE