ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Lumi liderem pionierskich rozwiązań dla nowych klientów
03.06.2019r. 14:16

Lumi, sprzedawca energii elektrycznej dla mieszkańców Warszawy będący częścią Grupy PGE - największej grupy energetycznej w Polsce, z myślą o warszawiakach wprowadza kolejne udogodnienia dla nowych klientów. Podpis elektroniczny, czyli nowoczesna funkcjonalność, która jest rewolucją w branży energetycznej, pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze tym, którzy zdecydują się przejść do Lumi.

Dzięki swojej atrakcyjnej ofercie Lumi pozyskuje coraz więcej nowych klientów w Warszawie. Każdy nowy klient potwierdza wysoką jakość obsługi i niskie rachunki za prąd. Zaufanie tysięcy zadowolonych klientów - po około roku obecności Lumi na rynku warszawskim - świadczy o rosnących oczekiwaniach odbiorców, którzy obok atrakcyjności cenowej oferty, coraz częściej wskazują też jakość obsługi i sprawność procesu zmiany sprzedawcy prądu.

Lumi nie zwalnia tempa

Zmiana sprzedawcy prądu wciąż kojarzy się z trudnym i czasochłonnym procesem. Lumi wdrożyło rozwiązanie, które na zawsze zmieni sposób postrzegania tego procesu. Dzięki współpracy z Autenti - platformą do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez Internet - Lumi jako pierwszy i jedyny sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, wprowadza uproszczoną formułę podpisu elektronicznego. Podpis elektroniczny eliminuje papierowy obieg dokumentów i skraca czas podpisania umowy z kilku dni do nawet kilku sekund. Ta rewolucyjna w skali kraju metoda podpisu, stawia Lumi w pozycji lidera pionierskich rozwiązań dla klientów usług energetycznych.

Zwiększamy obroty i wchodzimy na jeszcze wyższy poziom obsługi naszych klientów. Dostrzegając globalne trendy w zakresie zarządzania dużymi zbiorami danych i korzyści jakie niesie za sobą ich pełna digitalizacja, jako pierwsi w Polsce wprowadzamy podpis elektroniczny do zawierania kompleksowych umów sprzedaży energii elektrycznej. Aktualnie, przenosząc klienta do Lumi załatwiamy za niego wszystkie formalności. Teraz jednak możemy zrobić to zdecydowanie szybciej, z większym komfortem dla klienta i z poszanowaniem środowiska naturalnego - mówi Piotr Nastaj, prezes zarządu PGE Centrum, spółki odpowiedzialnej w ramach Grupy PGE za markę Lumi.

Jak działa podpis elektroniczny?

Podpis elektroniczny działa szybko, łatwo i wygodnie. Cały proces odbywa się online i może zostać przeprowadzony na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Klient nie musi czekać na kuriera, instalować żadnego dodatkowego oprogramowania, czy posiadać podpisu kwalifikowanego. Wystarczy mieć przy sobie telefon i wpisać otrzymany kod SMS, by tożsamość nowego klienta została potwierdzona i umowa została zawarta. Na platformie Autenti nowy klient może w ten sposób podpisać kompleksową umowę sprzedaży energii elektrycznej, ale również pozostałe dokumenty związane z przejściem do Lumi. To nowoczesne rozwiązanie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych oraz wymogi określone w Kodeksie Cywilnym i unijnym rozporządzeniu eIDAS - oznacza to, że podpisane w ten sposób dokumenty są prawnie wiążące.

Lumi sukcesywnie buduje swoją przewagę w Warszawie. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanym liderem innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi naszych obecnych i nowych klientów. Technologia podpisu elektronicznego od Autenti, ma na celu usprawnienie procesu zmiany sprzedawcy prądu i jednocześnie dowodzi, że Lumi prowadzi swój biznes w sposób społecznie odpowiedzialny - dodaje Piotr Nastaj.

Podpis elektroniczny może obniżyć rachunki za prąd

Klienci, którzy zdecydują się przejść do Lumi przed 31 sierpnia 2019 roku i skorzystać z podpisu elektronicznego, mogą liczyć na dodatkową promocję w postaci zniżki na opłatę handlową w wysokości 1,23 zł miesięcznie przez okres trwania oferty promocyjnej, z której skorzystali. Lumi to nie tylko wymierna korzyść finansowa, ale również - poprzez ograniczenie papierowych dokumentów - poczucie spełnienia obowiązku wobec środowiska naturalnego. Decydując się na przejście do Lumi, klient wygrywa więc podwójnie.

Jesteś w Lumi = jesteś EKO!

Brak konieczności składania fizycznego podpisu oznacza eliminację dokumentów w formie papierowej, które były dotychczas niezbędne przy zawieraniu nowych umów z klientami. Całkowita digitalizacja procesów, które zachodzą na linii klient - Lumi, stała się wreszcie możliwa i niesie za sobą szereg korzyści dla środowiska. Po pierwsze Lumi ogranicza wykorzystanie papieru - chroniąc tym samym lasy, a po drugie oszczędza zużycie energii elektrycznej potrzebnej do wydruku i dostarczenia umów kurierem. Dzięki zastosowaniu podpisu elektronicznego, przejście do Lumi jest prostym krokiem w kierunku ochrony klimatu, który już teraz może wykonać odbiorca energii elektrycznej z grupy taryfowej "G" na terenie Warszawy.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE