ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA





CENTRUM PRASOWE

O czystej i taniej energia dla Polski podczas konferencji PSEW2019
04.06.2019r. 05:24

Nowe aukcje dla elektrowni wiatrowych, przełom technologiczny, złagodzenie regulacji i Kodeks Dobrych Praktyk branży będą głównymi tematami tegorocznej Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej w dniach 10-12 czerwca w Serocku.

Pierwszy dzień poświęcony zostanie planowanym w tym roku aukcjom zarówno dla mocy wiatrowych, jak i dla fotowoltaiki. Jak się do nich przygotować? Jaka strategia da największe szanse na sukces? Jak zdobyć finansowanie i właściwie zaplanować realizację inwestycji?

Odpowiedzi na te pytania przedstawią praktycy, prawnicy, finansiści.

Omówione zostaną też inne niż wygrana w aukcji drogi realizacji inwestycji, np. kontrakty typu PPA (Power Purchase Agreement), które mają wymiar czysto biznesowy i nie wymagają angażowania publicznych pieniędzy.

O nowym otwarciu dla energetyki wiatrowej na lądzie i jej miejscu w Krajowym Planie na rzecz Energii i Klimatu, a także roli wiatru w procesie sprawiedliwej transformacji kraju będziemy dyskutować drugiego dnia podczas sesji głównej Konferencji.

W czasie panelu zaprezentowany zostanie również Kodeks Dobrych Praktyk oraz nowy raport PSEW i WiseEuropa dotyczący wpływu energetyki wiatrowej na polską gospodarkę m.in. rozwój rynku pracy i krajowych rynku dostawców i poddostawców.

Podczas trzeciego dnia Konferencji, poświęconego w całości umowom korporacyjnym typu PPA, nastąpi inauguracja działalności platformy współpracy RE-Source Poland Hub, łączącej sprzedawców energii z jej odbiorcami. Na zakończenie Konferencji PSEW2019 zaplanowana jest sesja spotkań B2B.

PSEW

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft



cire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE