ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Tauron w europejskim ćwierćfinale globalnego konkursu
04.06.2019r. 10:18

Obszar Projektów Inwestycyjnych Taurona znalazł się w ósemce najlepszych firm z Europy w globalnym konkursie na najlepsze Biuro Zarządzania Projektami. Tauron jest pierwszą firmą z Polski, która została nominowana do udziału w PMO Global Awards.

- W podejściu do inwestycji w Grupie Tauron kluczowe jest dla nas spojrzenie biznesowe, a także stabilność i rozsądek. Dobrym przykładem takich działań jest budowa bloku 910 MW w Jaworznie, który zostanie oddany w tym roku do użytku. Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy, czyli udział w PMO Global Awards stanowi wyraz uznania za gruntowną zmianę podejścia do zarządzania projektami inwestycyjnymi w Grupie Tauron - mówi Jarosław Broda, wiceprezes zarządu Tauron Polska Energia ds. zarządzania majątkiem i rozwoju.

Obszar Projektów Inwestycyjnych w Grupie Tauron pełni kluczową rolę w środowisku zarządzania majątkiem i rozwojem Grupy. W skład wyróżnionego w konkursie zespołu wchodzą inżynierowie, finansiści, ekonomiści, analitycy, eksperci od zarządzania projektami i PMO.

- Przy udziale ekspertów z naszego zespołu stworzyliśmy w Tauronie kompleksowe środowisko zarządzania począwszy od Strategii Inwestycyjnej, poprzez portfel inwestycyjny, a skończywszy na przygotowaniu i realizacji poszczególnych przedsięwzięć. Po trzech latach ciężkiej pracy, widzimy że środowisko projektowe, który wspólnie zbudowaliśmy i wdrożyliśmy w Grupie Tauron jest rozwiązaniem unikatowym. Dzisiaj możemy z całą pewnością powiedzieć, że wypracowane przez nas rozwiązania przynoszą Grupie realne korzyści i wspierają realizację naszej strategii - mówi Ewa Palarczyk dyrektor wykonawczy ds. projektów inwestycyjnych PMO Global Awards to międzynarodowy, doroczny konkurs, którego celem jest wybór najlepszego na świecie biura zarządzania projektami (ang. PMO - Project Management Office). Rozgrywany jest systemem pucharowym, w którym jury z całego świata ocenia przygotowane przez reprezentantów zgłoszenia. TAURON trafił do grupy z Danią, Hiszpanią oraz Ukrainą.

Z końcem maja opublikowano wyniki pierwszej rundy, z której wyszliśmy z pierwszego miejsca. W europejskim ćwierćfinale Tauron zmierzy się z przedstawicielem Wielkiej Brytanii. Wyniki tej rundy poznamy w połowie czerwca, natomiast zwycięzca zostanie ogłoszony w październiku.
Poniżej skrót zgłoszenia konkursowego Taurona:

Organizatorem konkursu jest PMO Global Alliance, organizacja zrzeszająca liderów biur projektów i osoby zaangażowane w działanie i rozwój PMO z całego świata: dyrektorów, konsultantów, naukowców, kierowników projektów. Więcej na www.pmoawards.org
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE