ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Biznes ufa PGE
04.06.2019r. 12:57

PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie Kapitałowej PGE sprzedażą energii do ponad 5 milionów klientów, zwyciężyła w badaniu zorganizowanym przez miesięcznik My Company Polska w kategorii "Dostawca energii dla firm", po raz kolejny uzyskując tytuł "Marki godnej zaufania".

W badaniu przeprowadzonym przez firmę Kantar Millward Brown wzięli udział przedsiębiorcy, zarówno z dużych, średnich, jak i małych firm. Mieli oni spontanicznie odpowiedzieć, której marce w danej kategorii najbardziej ufają. Wszystkie pytania zawarte w ankiecie były otwarte, dzięki czemu, osoby biorące udział w badaniu mogły nominować dowolną firmę. W kategorii "dostawca energii dla firm" prawie 30 proc. respondentów wskazało markę PGE.

- Marka Godna Zaufania to nagroda, która jest dla nas bardzo ważna przede wszystkim dlatego, że przyznali ją nasi klienci. To dowód na zaufanie jakim nas obdarzają oraz ogromna motywacja do dalszego rozwoju. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na partnerskich relacjach biznesowych, sprawności realizacji umów oraz transparentności. To procentuje. Klienci doceniają nasze działania i wiedzą, że wybierając PGE Obrót stawiają przede wszystkim na firmę rzetelną, stabilną i wiarygodną - mówi Jan Mądrzak, wiceprezes zarządu PGE Obrót, odpowiedzialny za pion sprzedaży i obsługi klienta.

"Marka Godna Zaufania" to kolejna, obok "Firmy Przyjaznej Klientowi", nagroda przyznawana tylko i wyłącznie decyzją klientów. PGE Obrót jest laureatem FPK niezmiennie od 6 lat.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE