ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron ogłosił konkurs dla gospodarstw domowych
07.06.2019r. 09:29

Tauron ogłosił konkurs dla gospodarstw domowych korzystających z sieci energetycznej grupy, w którym może wygrać dofinansowania na ogrzewanie lub panele fotowoltaiczne. Pula nagród wynosi 100 tys. zł.

Konkurs Taurona "Dofinansowanie dla domu", skierowany jest do gospodarstw domowych korzystających z sieci energetycznej grupy. Zwycięzca otrzyma 15 tys. zł dofinansowania. Przewidziano również 2 nagrody po 10 tys. zł, 5 dofinansowań w wysokości 5 tys. zł każde oraz 20 voucherów po 2 tys. zł.

Wsparcie finansowe będzie udzielane na ogrzewanie lub panele fotowoltaiczne, a zwycięzcy będą mogli wybrać jeden z systemów grzewczych z oferty Taurona lub instalację fotowoltaiczną.
Konkurs prowadzony jest w Internecie na stronie www.tauron.pl/dofinansowanie. Zgłoszenia przyjmowane są również w wybranych, największych punktach obsługi Taurona. Wygrane trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie "Orzeźwiający poranek czy ciepły wieczór - która pora jest Ci bliższa i dlaczego?

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 14 lipca br. Oprócz wygranej laureaci konkursu mają otrzymać wsparcie przedstawicieli Taurona, którzy pomogą wybrać urządzenia dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Rozstrzygniecie konkursu ma nastąpić pod koniec lipca.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE