ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Unimot otworzył pierwszą stację paliw Avia na Ukrainie
11.06.2019r. 12:11

Unimot otworzył pierwszą stację paliw pod marką Avia w stolicy Ukrainy, Kijowie - poinformował Unimot w komunikacie prasowym. Nowo otwarta stacja działa na zasadach franczyzy, a na otwarcie czekają kolejne cztery stacje, które już wkrótce przejdą proces rebrandingu.

Uruchomienie zlokalizowanej przy jednej z obwodnic Kijowa niedaleko lotniska Kijów-Żuliany stacji Avia to efekt współpracy pomiędzy Unimotem a Grupą Wexler, która na terenie Ukrainy zarządza siecią ponad 120 stacji paliw. Avia to sieć stacji paliw założona ponad 90 lat temu w Szwajcarii, która aktualnie obecna jest w 15 krajach Europy, w tym w Polsce i teraz na Ukrainie. Według stanu na koniec grudnia 2018 roku sieć Avia w Polsce liczy 42 stacje, a w ubiegłym roku przyłączyło się do niej 27 partnerów.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE