ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Veolia dla bioróżnorodności
13.06.2019r. 12:03

W ramach działań CSR, Veolia rozwija za pośrednictwem swojej fundacji wolontariat pracowniczy na rzecz bioróżnorodności.

Projekty, które Veolia realizuje w tym obszarze przyczyniają się do nawiązywania dialogu międzysektorowego i zrównoważonego rozwoju miejscowości, w których obecny jest biznes firmy.W ostatni weekend wspólnie z pracownikami Veolia Szczytno oraz Urzędu Miasta Szczytno stworzono pierwszą Miejską Pasiekę. Wokół zbudowanych przez wolontariuszy uli, powstanie również edukacyjna ścieżka przyrodnicza, która przybliży mieszkańcom niezwykle pożyteczne i pracowite życie pszczoły. To już czwarta Pasieka Veolii. Kolejna powstanie jeszcze w tym roku, w Słupcy.
Veolia

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE