ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zarząd JSW planuje wypłacić pracownikom premię z zysków za 2018 r.
13.06.2019r. 15:13

Zarząd JSW planuje wypłacić pracownikom premię z zysków za 2018 r. - poinformował w czwartek zarząd spółki w liście do załogi.

"Zapewniamy, że przyszłość Jastrzębskiej Spółki Węglowej i jej pracowników jest dla nas celem nadrzędnym. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na członków zarządu X kadencji będziemy dbać o bezpieczeństwo i planować dalszy wzrost wartości naszej firmy. Zarząd będzie skupiać się na kwestiach kluczowych w zakresie podstawowej działalności, a każda ważna decyzja będzie dokładnie analizowana pod kątem potencjalnych korzyści dla spółki i jej pracowników" - napisał zarząd JSW.

"Pragniemy również poinformować, że spółka jest w dobrej kondycji finansowej - potwierdzamy również, że planowane jest wypłacenie załodze premii z zysków za 2018 rok" - dodano w liście do załogi.

Rada nadzorcza JSW odwołała we wtorek z zarządu Daniela Ozona pełniącego funkcję prezesa i pełnienie tych obowiązków powierzyła członkowi rady nadzorczej Robertowi Małłkowi. Rada podała, że głównym powodem odwołania Ozona była utrata zaufania. Górnicy z JSW protestowali we wtorek przed ME żądając pozostawienia go na stanowisku.
Zarząd spółki pracuje teraz w składzie: Robert Małłek - p.o. prezesa, Tomasz Śledź - zastępca prezesa ds. technicznych, Artur Wojtków - zastępca prezesa ds. pracy i polityki społecznej.

Pod koniec maja rada nadzorcza JSW ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa firmy i jego czterech zastępców. Kadencja obecnego zarządu, na czele którego stał prezes Daniel Ozon, upływa w połowie tego roku. Zarząd JSW ma zostać wybrany na kolejną trzyletnią kadencję.

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: emeryt 2016 13.06.2019r. 19:58
A kiedy wypłacicie zaległy deputat węglowy emerytom z 2016 roku którzy dobrowolnie zgodzili się zawiesić ten... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: przesada 14.06.2019r. 07:56
Skandal, na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy przeznaczono ledwie ochłap, mimo że w poprzednich latach dywidenda... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE