ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Akcjonariusze PKN Orlen wybrali radę nadzorczą nowej kadencji
14.06.2019r. 15:24

Akcjonariusze PKN Orlen wybrali skład rady nadzorczej nowej kadencji, która rozpocznie się po zakończeniu obradującego w piątek w Płocku Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia (ZWZ) spółki.

Przewodniczącą rady została ponownie Izabela Felczak-Poturnicka, zgłoszona przez Skarb Państwa.

Powtórnie w radzie nadzorczej płockiego znaleźli się, jako kandydaci Skarbu Państwa: Anna Wójcik, Małgorzata Niezgoda, Jadwiga Lesisz i Andrzej Kapała. Do rady weszli też nowy członkowie, zgłoszeni również przez Skarb Państwa: Andrzej Szumański, Michał Klimaszewski, Barbara Jarzembowska i Anna Sakowicz-Kacz.
Wyboru członków rady nadzorczej nowej kadencji Zwyczajne Walne Zgromadzenie PKN Orlen dokonało po przerwie technicznej, którą ogłoszono podczas piątkowego posiedzenia na wniosek Skarbu Państwa. Akcjonariusze płockiego koncernu ustalili wcześniej maksymalną liczbę członków rady, wynikającą z obecnych zapisów statutu spółki, o co wnosił Skarb Państwa - obecnie jest to 9 osób.

W głosowaniu poparcia wystarczającego do objęcia funkcji w radzie nadzorczej PKN Orlen nie uzyskała kandydatura Piotra Nowjalisa zgłoszona przez Nationale Nederlanden OFE.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE