ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

O problemach klientów z różnych perspektyw
18.06.2019r. 13:02

Rynek energii jest skomplikowany i zmienia się bardzo dynamicznie. Aby rzecznicy konsumentów mogli skutecznie pomagać klientom branży energetycznej, muszą mieć aktualną wiedzę na temat obowiązujących procedur, wprowadzanych zmian i najnowszych trendów dotyczących tego rynku. Promowaniu tej wiedzy służą warsztaty "Różne perspektywy - Wspólny Punkt Widzenia" zorganizowane przez Tauron.

Warsztaty "Różne perspektywy - Wspólny Punkt Widzenia" to jedna z edukacyjnych inicjatyw Taurona, która przybliża działanie rynku energii. Skierowana jest do rzeczników konsumentów, przedstawicieli Urzędu Regulacji Energetyki, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, organizacji konsumenckich i spółek Grupy Tauron.

Ideą jest spojrzenie na problemy klientów w energetyce z różnych perspektyw i zaproponowanie wspólnych rozwiązań. Inicjatywa ta stała się już tradycją, w tym roku 13 czerwca odbyła się w Katowicach dwunasta edycja.

Rynek energii jest skomplikowany i zmienia się bardzo dynamicznie. Aby rzecznicy konsumentów mogli skutecznie pomagać klientom branży energetycznej, muszą mieć aktualną wiedzę na temat obowiązujących procedur, wprowadzanych zmian i najnowszych trendów dotyczących tego rynku.
- Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami to podstawowy cel tej inicjatywy. Nasza praktyka pokazuje, że dzięki współpracy z rzecznikami konsumentów możemy skutecznie pomagać klientom. Od kilkunastu lat warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem rzeczników z całego obszaru działania Grupy Tauron - mówi Agata Parzych, Rzecznik Praw Klienta, Tauron Polska Energia.

Program warsztatów jest "szyty na miarę" potrzeb uczestników. Pojawią się w nim tematy, które szczególnie interesują rzeczników konsumentów z punktu widzenia ich codziennej pracy z klientami. Warsztaty to rodzaj platformy wymiany doświadczeń, dzięki której pracownicy Grupy TAURON również otrzymują unikalną wiedzę o kliencie. W tym roku postawiono na formułę pracy zespołowej.

- Wspólnie z naszymi gośćmi opracowaliśmy idealne ścieżki dla klientów, którzy chcą w Tauronie na przykład przepisać umowę na innego członka rodziny czy zweryfikować wysokość rachunku. Te proste z pozoru zadania często przysparzają naszym klientom kłopotów. Aby je przemodelować zgodnie z potrzebami użytkowników, musimy poznać ich perspektywę. Punkt widzenia rzeczników konsumentów, którzy współpracują z klientami jest w tym wypadku nieoceniony - podkreśla Agata Parzych.

Podczas spotkania Grupę Tauron reprezentują pracownicy wielu obszarów: obsługi klienta, dystrybucji energii, rozliczeń, reklamacji i windykacji. Aktywny udział ekspertów z różnych obszarów pozwala na wyjaśnienie problemów zgłaszanych przez uczestników jeszcze na sali warsztatowej.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE