ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nord Stream 2 zamierza odbyć konsultacje z Duńską Agencją Energii
19.06.2019r. 08:50

- W bliskiej przyszłości odbędą się konsultacje naszej spółki projektowej z duńską agencją - powiedziała cytowana przez BiznesAlert.pl dyrektor Gazprom Exportu Elena Burmistrowa. Nord Stream 2 AG należy stu procentach do Gazpromu.

Agencja czeka na trzeci wniosek o zgodę na budowę spornego gazociągu na wodach duńskich ze względu na to, że po zakończeniu sporu terytorialnego z Polską pojawiła się możliwość poprowadzenia magistrali po nowym szlaku, który Duńczycy uznają za konieczny do zbadania.
Nord Stream 2 AG przyznaje już w dokumentach, że finisz budowy gazociągu może opóźnić się z końca 2019 roku nawet do drugiej połowy 2020 roku. Będzie to oznaczało konieczność podpisania nowej umowy o przesyle gazu przez Ukrainę. Obecna kończy się z końcem tego roku - czytamy w BiznesAlert.pl.
TASS , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE