ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Transition Technologies stabilnie do góry
08.07.2019r. 11:41

Grupa Kapitałowa Transition Technologies (GK TT) - lider IT w obszarze energii, gazu, informatyki medycznej i przemysłu, podsumowuje wstępne wyniki półroczne 2019 i pomimo konserwatywnej oceny przyszłości rynku informatycznego, przedstawia optymistyczne prognozy na cały 2019 rok.

Transition Technologies po raz kolejny utrzymuje założony, silny trend wzrostowy. Spółki GK TT osiągnęły w pierwszym półroczu 2019, zgodnie z wcześniejszymi prognozami, globalne przychody na poziomie ponad 160 mln PLN, co stanowi ponad 15 proc. wzrostu sprzedaży w porównaniu do poprzedniego roku.

W pierwszej połowie roku GK TT kontynuowała realizację kluczowych projektów w sektorze energetycznym i przemysłowym, notując dynamiczne zwiększanie sprzedaży w segmencie usług Managed Services oraz outsourcingu IT. Coraz istotniejszą rolę dla wyników Grupy odgrywały w raportowanym okresie rozwiązania z obszaru Internetu Rzeczy, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz zastosowania nowych technologii w Medical Intelligence.

(800x450)

Transition Technologies konsekwentnie realizuje strategię budowy kompetencji w dynamicznie rosnących kierunkach światowej informatyki, rozprasza i wzmacnia swoje struktury w skali globalnej. Po sukcesie malezyjskiej spółki należącej do grupy, w czerwcu 2019 otwarto nowe biuro zlokalizowane w Tajpej.

- Coraz szerzej otwieramy się na rynki światowe. W pierwszym półroczu 2019 otworzyliśmy spółkę na Tajwanie i rozwinęliśmy uruchomione pod koniec zeszłego roku biuro w Kijowie. To dobry wynik. Dzięki zdywersyfikowanej strukturze produktowej obejmującej zarówno produkty własne, integrację i managed services - rozwijamy się dynamicznie w wielu obszarach. Dużą rolę zwracamy na bezpieczeństwo biznesowe i nawet w przypadku możliwej zmiany koniunktury na pewno będziemy kontynuować trend wzrostowy" - mówi prof. Konrad Świrski, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Transition Technologies.

Przez ostatnie pół roku GK TT wzmocniła portfel stałych zamówień oraz zwiększyła zatrudnienie do 1600 osób w 14 biurach w Polsce oraz 8 oddziałach na świecie. Stabilna pozycja lidera w sektorze dostawców IT dla energetyki pozwala grupie inwestować zarówno w rozwój biznesu na rynkach zagranicznych, jak w rozwiązania własne.

- Mamy silną pozycję, długoterminowe zamówienia, znajdujemy nowe nisze, adaptujemy dostępne technologie do potrzeb naszych klientów, to wszystko pozwala nam prognozować 15 proc. wzrost w 2019 roku, czyli blisko 350 mln PLN przychodu, z liczbą zatrudnionych na poziomie 1,8 tys. osób, bez względu na koniunkturę - dodaje Konrad Świrski. Jeśli scenariusz kryzysowy się zrealizuje, a sporo na to wskazuje, nie wykluczamy akwizycji i nowych partnerstw. Oczywiście liczymy na kolejne 15 proc. wzrostu w 2020 - zapowiada prof. Świrski.
Transition Technologies

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE