ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Putin: przez turbiny wiatrowe robaki wychodzą z ziemi
10.07.2019r. 12:52

Prezydent Rosji Władimir Putin zakwestionował wykorzystanie źródeł wiatrowych twierdząc, że turbiny wiatrowe są szkodliwe dla ptaków i robaków.

Rosja, światowy lider w produkcji paliw kopalnych - gazu, ropy i węgla - pozostaje w tyle w zakresie rozwoju odnawialnych źródeł energii, takich jak energia słoneczna i wiatrowa.

- Energetyka wiatrowa jest dobra, ale czy w tym przypadku ptaki są brane pod uwagę? Ile ptaków umiera? - powiedział Putin na telewizyjnej konferencji na temat przemysłu w rosyjskim Jekaterynburgu.
- Turbiny wiatrowe trzęsą się, powodując, że robaki wychodzą z gleby. To nie jest żart - powiedział.

Prezydent Rosji dodał, że ludzie nie chcieliby żyć na planecie z "rzędami turbin wiatrowych i pokrytych kilkoma warstwami paneli słonecznych".
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 5 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 4 )


Autor: xmen 10.07.2019r. 19:47
Nastały czasy gdzie naukowcy, aby dostać granty na badania ,muszą już wcześniej przedstawić tezę, którą za wszelką cenę będą udowadniać. To jest koniec nauki wolnej opartej na wątpliwościach i wolnym umyśle nastały czasy totalitarnej nauki wspieranej przez koncerny ,które kupiły sobie środowiska ekologiczne. Putin to nie jest dobry przykład, ale dzięki najlepszemu wywiadowi wie, co w świecie się dzieje.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: max 11.07.2019r. 08:55
Putin jak policzył by ile "jego" Tajga produkuje tlenu i ile absorbuje CO2 - nawet odejmując ich emisję z kopanego węgla i ropy to mógłby z czystym sumieniem zażądać dopłat do ochrony klimatu.....a za te dopłaty mógłby zrezygnować z kopania.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: gesia 12.07.2019r. 09:45
Szczególnie dobry wywiad ma wśród robaków.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: gesia 12.07.2019r. 09:48
ludzie zapewne pragną spalania gazu, ropy i węgla. Nie wspomnę czego pragną robaki. Znamy taka gadkę - miłą dla ucha tych, którzy w nowatorski sposób chcą żeby się nic nie zmieniło. Takich putinków mamy u siebie też sporo.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE