ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Veolia Energia Łódź otrzymała certyfikat "Organizatora Procesów Innowacyjnych"
10.07.2019r. 13:15

Veolia Energia Łódź otrzymała Certyfikat "Organizatora Procesów Innowacyjnych" za otwarte, innowacyjne podejście do edukacji zawodowej uczniów i studentów.

Tytuł przyznało Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego" na gali "XXXIII podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Łodzi".

Poprzez współpracę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 w Łodzi i Politechniką Łódzką dalej będziemy angażować się w rozwój szkolnictwa i edukacji zawodowej w Łodzi, mając na uwadze kształcenie przyszłych kadr branży energetycznej - poinformowała spółka.
Veolia

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE