ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Tauron ograniczył formalności przy zmianie sprzedawcy
10.07.2019r. 15:14

Ponad 50 procent klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którzy decydują się na zmianę sprzedawcy gazu, wybiera Tauron. By było to jeszcze łatwiejsze, koncern ograniczył do minimum formalności przy zmianie sprzedawcy gazu.

By zawrzeć umowę, klient nie musi przedstawiać faktury od dotychczasowego sprzedawcy, ani podawać wielkości zużycia gazu, czy numeru licznika. Spółka ma narzędzie, które pozwala określić zarówno wielkość zużycia gazu, jak i grupę taryfową. Wystarczy, że klient podpisze pełnomocnictwo do zmiany sprzedawcy, a Tauron załatwi wszystkie formalności.

Taka uproszczona procedura stosowana jest wobec klientów z gospodarstw domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

- Rozwiązania proklienckie wprowadzamy we wszystkich obszarach naszej działalności, bo dążymy do tego, by być firmą, która najlepiej w polskiej branży energetycznej odpowiada na potrzeby odbiorców. Realizujemy program Klient 360°, w ramach którego wykorzystujemy nowoczesne technologie w obszarze obsługi klienta - podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu Tauron Polska Energia. - To podejście przynosi już mierzalne efekty, przekładając się m.in. na wzrost liczby nabywców paliwa gazowego w Tauronie - dodaje wiceprezes Kamiński.

Uproszczona procedura zawierania umów na sprzedaż gazu dla klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jest już wdrożona w punktach obsługi Taurona oraz w placówkach partnerskich spółki. W najbliższym czasie w równie prosty i szybki sposób będzie można zawrzeć umowę na sprzedaż gazu przez telefon.

Zakup gazu w Tauronie jest nie tylko łatwy, ale przynosi klientom wiele korzyści. Cena paliwa gazowego jest o 5 proc. niższa niż u największego sprzedawcy gazu w Polsce. Dodatkowo - przy zakupie pakietu prąd i gaz - można korzystać z darmowych usług serwisowych. Klienci indywidualni korzystają bezpłatnie z tych usług przez 12, a firmy przez sześć miesięcy. Oprócz tego, każdy klient indywidualny, który zamówi taki pakiet w serwisie mojtauron.pl, otrzyma 200 zł w programie zwrot za prąd. TAURON sprzedaje gaz klientom indywidualnym i firmom od czterech lat i z roku na rok umacnia swoją pozycję na tym rynku.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE