ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

DM BOŚ podwyższył cenę docelową akcji Unimotu
17.07.2019r. 09:11

DM BOŚ, w raporcie 9 lipca, podwyższył cenę docelową akcji Unimotu do 25,5 zł z 21,5 zł, podtrzymał rekomendację na poziomie "kupuj".

Raport wydano przy kursie Unimotu w wysokości 17,40 zł.

Zgodnie z szacunkami DM BOŚ w I połowie 2019 roku skorygowana EBITDA Unimotu przekroczyła 22 mln zł. Prognoza ta nie uwzględnia 2,7 mln zł zysku na pozostałej działalności operacyjnej, która została zaksięgowana w I kwartale 2019 roku.
"Tak dobry wynik jest obiecującym prognostykiem dla II półrocza. Po pierwsze, pozostajemy optymistycznie nastawieni do premii lądowych w najbliższej przyszłości. Po drugie, na korzyść spółki będzie prawdopodobnie działała sezonowość przynajmniej w III kw. br. Wreszcie oczekujemy większego udziału EBITDA innych segmentów (LNG, gazu, energii elektrycznej) w skons. wyniku niż w II kw. 2019" - napisano w rekomendacji.

DM BOŚ prognozuje w całym 2019 roku 48-50 mln zł skor. skons. EBITDA Unimotu i nie wyklucza, że zarząd podwyższy prognozę EBITDA na 2019 rok, która obecnie wynosi 34 mln zł.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE