ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzenie Enei Operatora
22.07.2019r. 13:41

Rada Nadzorcza powołała zarząd Enei Operatora na nową kadencję. W porównaniu do poprzedniego składu w zarządzie spółki doszło do dwóch zmian.

Nowym zarządem Enei Operatora będzie kierował dotychczasowy prezes Andrzej Kojro. Prace w zarządzie spółki będą kontynuowali też Wojciech Drożdż - wiceprezes ds. innowacji i logistyki oraz Marek Szymankiewicz - wiceprezes ds. infrastruktury sieciowej.
Zmiany zaszły natomiast na stanowiskach wiceprezesa ds. ekonomiczno - finansowych oraz wiceprezes ds. pracowniczych. Tą pierwszą funkcję sprawować będzie Józef Aleszczyk, a wybrany przez pracowników Michał Cebula będzie wiceprezesem ds. pracowniczych.

Józef Aleszczyk jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych: Rachunkowość Przedsiębiorstw (MSR/MSSF); Menadżer Projektów Badawczo-Rozwojowych oraz Odnawialnych Źródeł Energii. Przed objęciem funkcji w Enea Operator był członkiem zarządu i dyrektorem Departamentu Finansowo-Księgowego Enea Centrum. Wcześniej zajmował między innymi stanowiska głównego księgowego, doradcy biznesowego, kierownika urzędu centralnego, prezesa i członka zarządu, przewodniczącego i członka rad nadzorczych. W swojej karierze zawodowej związany był między innymi z PLL LOT, PZU Tower Inwestycje i PGE Energia Odnawialna.

Michał Cebula jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Ponadto ukończył studia licencjackie o kierunku germanistyka - asystent językowy oraz studia podyplomowe o kierunku Menadżer Sportu.
Pracował między innymi w Starostwie Powiatowym w Wałczu oraz Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego na stanowisku zastępcy dyrektora wydziału Edukacji i Sportu.

Od 2017 r. jest związany z energetyką. Karierę zawodową w Enei Operator rozpoczął na stanowisku doradcy zarządu spółki, a następnie do grudnia 2018 r. dyrektora Departamentu Logistyki i Zakupów. Od stycznia 2019 r. pełnił funkcję doradcy zarządu w obszarze logistyki.

Michał Cebula został w czerwcu wybranych przez pracowników Enei Operatora na ich przedstawiciela w zarządzie spółki.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE