ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wszystko, co chcesz wiedzieć o Tauronie
23.07.2019r. 13:15

Zaawansowane i dojrzałe raportowanie zintegrowane stało się wizytówką Grupy Tauron. Spółka od kilku lat wyznacza trendy w dialogu z otoczeniem, co potwierdzają zdobywane co roku kluczowe nagrody w konkursie The Best Annual Report. Raport Zintegrowany podsumowujący 2018 rok jest połączeniem dopracowanych treści zgodnych z najlepszymi międzynarodowymi standardami oraz nowoczesnej, multimedialnej formy.

Zespół pracujący nad projektem udoskonalił i rozwinął treść raportu umieszczając w nim zarówno szeroki zakres danych pozafinansowych, jak i analizy osadzające działalność Grupy w szerszym kontekście rynkowym.

Wypracowana w ostatnich latach koncepcja struktury czyni raport użytecznym dla szerokiego grona odbiorców - lokalnych społeczności, przedstawicieli mediów, organizacji pozarządowych, aktualnych i potencjalnych pracowników. Pozostaje jednak cennym źródłem wiedzy dla środowiska inwestorskiego i oferuje mu szereg nowoczesnych narzędzi ułatwiających zrozumienie specyfiki działalności Spółki.

- Przygotowywane raporty roczne stanowią dla nas istotny kanał komunikacji z rynkiem i otoczeniem społecznym. Opisujemy nasze sukcesy, między innymi na polu innowacji, ale również wymagające realia rynkowe oraz działania, które pozwolą nam wyjść na przeciw wyzwaniom energetyki przyszłości - tłumaczy Marek Wadowski, wiceprezes zarządu Tauron Polska Energia.

Zgodnie z najlepszymi międzynarodowymi praktykami, raport opisuje kluczowe wydarzenia i wyniki osiągnięte w 2018 roku, jednak wkracza również w przyszłość opisując perspektywy rozwoju Spółki w bliższej i dalszej perspektywie.

Punktem wyjścia tej sekcji jest opis ostatniej aktualizacji strategii Grupy Tauron wskazującej kierunki zmian w modelu biznesowym i miksie energetycznym. Hasło #ZielonyZwrotTaurona kształtuje narrację raportu i z pewnością znacząco wpłynie na formę i treść raportów w kolejnych latach.

Dane finansowe zostały opracowane według Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF). Dane pozafinansowe, które wykorzystane są w treści raportu, zostały przygotowane według wytycznych Global Reporting Index - GRI G4.
Tauron
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Bogus 24.07.2019r. 06:15
Problem w tym, że TPE koncentruje się na raportowaniu i mnozy tabelki zamiast dbać o tym co najważniejsze tj. na core... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE