ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Transnieft proponuje wprowadzenie limitów dotyczących roszczeń w sprawie zanieczyszczonej ropy naftowej
23.07.2019r. 15:27

Rosyjski operator sieci przesyłowych Transnieft chce wprowadzenia limitów dotyczących roszczeń w sprawie zanieczyszczonej ropy naftowej, która od końca kwietnia do początku czerwca na 46 dni unieruchomiła przesył czystej ropy do odbiorców w Europie Środkowo-Wschodniej - czytamy w BiznesAlert.pl.

Jak podała agencja Reuters, Transnieft proponuje wprowadzenie limitów dotyczących roszczeń ws. zanieczyszczonej ropy z Rosji, która poprzez rosyjski system przesyłowy dostała się na Białoruś, Ukrainę i do Polski. - Należy ustalić górną granicę roszczeń odszkodowawczych wynikających z zanieczyszczenia rosyjskiej ropy - powiedział Maxim Grishanin, pierwszy wiceprezes operatora rurociągu Transneft, w wywiadzie dla Rossijskajej Gaziety.
Jak dodaje, Transnieft nie otrzymał jeszcze żadnych oficjalnych roszczeń odszkodowawczych od zagranicznych operatorów rurociągu Przyjaźń, a jak dotąd nie ustanowiono żadnego mechanizmu, który mógłby zająć się takimi roszczeniami - czytamy w BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: antymonopol 23.07.2019r. 19:55
Jak znam ruskich to nie wypłacą nikomu ani grosza za tą brudną ruską ropę.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: max 24.07.2019r. 08:06
Tranzyt "drużbą" przez Polskę winien być wstrzymany do czasu ostatecznego uzgodnienia roszczeń... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE