ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

ZPUE docenia swoich Partnerów
30.07.2019r. 12:39

Pierwszy Certyfikat Autoryzowanego Partnera ZPUE wręczony. Trafił w ręce Pana Mariusza Maszoty, Prezesa Spółki "El Professional" z województwa pomorskiego. Kolejne certyfikaty już są przygotowane, oprawione i czekają na uroczyste wręczenie.

Pierwszy certyfikat wręczył Założyciel i Prezes ZPUE S.A. Bogusław Wypychewicz w siedzibie Spółki we Włoszczowie.

- Poprzez certyfikaty Autoryzowanego Partnera ZPUE chcemy podziękować naszym Kontrahentom, że są z nami oraz docenić ogromną wartość jaka wynika z długofalowej współpracy - powiedział Dyrektor Departamentu Sprzedaży Krajowej oraz Prokurent Stanisław Toborek.

Jak podkreślił ZPUE od początku swojej działalności ceni dobre relacje ze swoimi Partnerami, otwartość na dialog oraz nowe wyzwania. - W ten sposób jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować potrzeby naszych Klientów efektywnie na nie odpowiadać. To bardzo inspirująca praktyka, pozwalająca nam udoskonalać naszą ofertę - dodał Stanisław Toborek.

Certyfikaty będą systematycznie wręczane wszystkim Partnerom, którzy prowadzą z ZPUE aktywną i długofalową współpracę na różnych płaszczyznach. Jak dodaje Stanisław Toborek - są nawiązaniem do przyznawanych kilka lat temu statuetek "Partner Roku" a zatem wracamy do starej tradycji w zupełnie nowej formule.


Mariusz Maszota, Prezes "El Professional" oraz Prezes ZPUE S.A. Bogusław Wypychewicz
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE