ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Ekologiczne nowości online dla przedsiębiorców
02.08.2019r. 10:53

Rośnie sprzedaż internetowa produktów grzewczych oferowanych w sklepie Tauron Wydobycie. Wysokiej jakości paliwo ekologiczne jest teraz dostępne również w sprzedaży online dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Tauron Wydobycie rozszerza segmenty sprzedaży ekogroszków w kanale internetowym. W lipcu sklep internetowy - tauron.pl/ekogrosze, po okresie przygotowań oraz prac organizacyjnych i informatycznych, umożliwia dokonywanie zakupów przez firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Do tej pory klientami sklepu, uruchomionego w sierpniu 2017 roku, mogli być wyłącznie nabywcy indywidualni, dokonujący zakupów na potrzeby ogrzewnictwa mieszkaniowego. Przystosowanie funkcjonalności sklepu i systemu sprzedażowego do obsługi firm wynika ze strategii zwiększania sprzedaży konfekcjonowanych ekogroszków marki Tauron i licznych pytań w sprawie możliwości zakupu, zgłaszanych przez właścicieli firm z tego sektora.

- Stawiamy na produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów, w trosce o ich komfort i bezpieczeństwo. Sukcesywnie rozwijamy działania proklienckie przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów sprzedaży i obsługi. Dużym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez nas promocje zakupowe, dzięki którym obserwujemy rosnący trend sprzedaży ekogroszków oraz wzrost liczby klientów, których obecnie mamyjuż blisko 18 tys. - mówi Jacek Pytel, wiceprezes zarządu Tauron Wydobycie.

Klientom biznesowym oferowane są w sklepie dodatkowe usługi, takie jak Serwisant Węglowy 24 - serwis instalacji grzewczej oraz Gwarancja Korzystnej Ceny, czyli rabat na przyszłe zakupy.

Paliwa ekologiczne Tauron Ekogroszek i Ekogroszek JARET plus dostępne są wraz z usługą kurierską lub z możliwością odbioru własnego w punkcie sprzedaży, zlokalizowanym w Jaworznie. Węgiel oferowany jest na paletach 800 kg zawierających 40 worków 20 kg.

Uruchomienie sprzedaży do sektora małych i średnich przedsiębiorstw jest elementem działań związanych z rozwojem sprzedaży ekogroszków, która od początku realizowana jest wspólnie przez Tauron Wydobycie S.A. i Tauron Sprzedaż Sp. z o.o.

Oferta handlowa skierowana jest do przedsiębiorców z całej Polski.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE