ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wielkie emocje na szosie
02.08.2019r. 17:40

Rusza 76. wyścig Tour de Pologne. Tauron Polska Energia jest oficjalnym sponsorem wyścigu i klasyfikacji górskiej. Miliony klientów firmy już wypatrują kolarzy. Ich przejazd emocjonuje fanów tej dyscypliny sportu z całego kraju. Trasa wyścigu wiedzie przez tereny zasilane w energię elektryczną przez Tauron.

Decydującymi momentami wyścigu powinny być etapy górskie z metami Kościelisku i Bukowinie Tatrzańskiej. Tegoroczną nowością jest podjazd pod Kocierz z ponad 20 procentowym nachyleniem. To na tych etapach mogą nastąpić największe przetasowania w rywalizacji.

Tour de Pologne to fenomen napędzający zainteresowanie kolarstwem w całym kraju. Rower jest lubianym i bardzo powszechnym środkiem transportu dla wielu z nas. Dojeżdżając na dwóch kółkach do pracy czy szkoły omijamy korki, nierzadko też wybieramy jednoślad wybierając się na zakupy czy na wycieczki turystyczne. Rower to zdrowie, energia ciała i ducha, stąd też bierze się wspieranie tego projektu przez Tauron.

- Tour de Pologne to esencja współczesnego sportu, jaki chcielibyśmy rozwijać i wspierać w Polsce. Z jednej strony wyścig ten jest na najwyższym światowym poziomie, z drugiej strony to popularyzacja kolarstwa jako sportu powszechnego w bardzo atrakcyjny sposób - mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Tauron Polska Energia - Dla kibiców tegorocznego wyścigu przygotowaliśmy wiele atrakcji w strefie Mój Tauron. Będzie można spróbować swoich sił na rowerach elektrycznych, odbyć podróż przez wirtualną rzeczywistość, skorzystać z fotobudki oraz innych wydarzeń i niespodzianek dla całej rodziny - dodaje prezes Taurona.

Zapraszamy do naszych stref na finiszach kolejnych etapów Tour de Pologne:

3 sierpnia - w Krakowie,
4 sierpnia - w Katowicach,
5 sierpnia - w Zabrzu,
9 sierpnia - w Bukowinie Tatrzańskiej.

Z okazji 76. Tour de Pologne Tauron i Fundacja Wielka radość na małych kółkach remontują 76 rowerów, dostarczonych przez mieszkańców Krakowa, Katowic i Wrocławia. Po naprawie rowery zostaną przekazane potrzebującym dzieciom.

Jeśli nie masz jeszcze naszego serwisu obsługowego Mój Tauron, aktywuj go na miejscu i korzystaj z niespodzianek! Zapraszamy!

Mój TAURON to nowoczesny i bezpłatny serwis obsługowy. Dzięki niemu masz dostęp do wszystkich swoich spraw 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z serwisu możesz korzystać równie łatwo na komputerze, tablecie czy smartfonie. Gdziekolwiek jesteś, możesz jednym kliknięciem zapłacić rachunki za prąd i gaz. Możesz także w prosty sposób podać stan licznika i otrzymać informacje o aktualnych ofertach specjalnych i promocjach.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: dyzio 02.08.2019r. 19:51
Sponsoruje się sport, a ludzi wyrzuca na bruk. Zamyka się sprawny blok OZE W Stalowej Woli... a na CIRE cisza....... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE