ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez Tauron spółek In.Ventus
05.08.2019r. 17:20

UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez Tauron spółek In.Ventus, które działają w branży wytwarzania energii elektrycznej w źródłach wiatrowych - poinformował w poniedziałek Urząd.

Jak wynika z informacji na stronie internetowej UOKiK, koncentracja polega na przejęciu przez Tauron Polska Energia pośredniej kontroli nad: In.Ventus sp. z o.o. EW Gołdap sp.k. z siedzibą w Poznaniu, In.Ventus sp. z o.o. INO 1 sp.k. z siedzibą w Poznaniu, In.Ventus sp. z o.o. EW Śniatowo sp.k. z siedzibą w Poznaniu, In.Ventus sp. z o.o. EW Dobrzyń sp.k. z siedzibą w Poznaniu, In.Ventus sp. z o.o. Mogilno I sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, In.Ventus sp. z o.o. Mogilno II sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, In.Ventus sp. z o.o. Mogilno III sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, In.Ventus sp. z o.o. Mogilno IV sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, In.Ventus sp. z o.o. Mogilno V sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, In.Ventus sp. z o.o. Mogilno VI sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (dalej "Spółki In.Ventus").

Przejęcie kontroli przez Tauron Polska Energia S.A. ma nastąpić za pośrednictwem specjalnie powołanej do tego celu spółki celowej Tec1 sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach poprzez przejęcie ogółu praw i obowiązków Spółek In.Ventus od ich jedynego komplementariusza In.Ventus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu.
Spółki In.Ventus specjalizują się w branży wytwarzania energii elektrycznej w źródłach wiatrowych. Według UOKiK, przedmiotem faktycznie wykonywanej działalności przez Spółki In.Ventus jest wytwarzanie energii elektrycznej.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE