ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy zarząd w Tauronie Wydobycie
05.08.2019r. 17:30

Rada Nadzorcza Taurona Wydobycie powołała nowy zarząd - poinformowała spółka w poniedziałkowym komunikacie.

Jak wynika z informacji spółki, stanowisko prezesa zarządu Taurona Wytwarzanie objął Tomasz Cudny. Wiceprezesem ds. ekonomiczno-finansowych pozostaje Jacek Pytel, funkcję wiceprezesa ds. technicznych będzie sprawował Tomasz Duda, a wiceprezesa ds. handlowych Krzysztof Miśka.

Tomasz Cudny jest absolwentem Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie o specjalności technika podziemnej eksploatacji złóż oraz Politechniki Śląskiej, gdzie ukończył studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych. Z górnictwem związany od początku swojej kariery zawodowej. Po ukończeniu studiów pracował w kopalni Kazimierz - Juliusz w Sosnowcu, gdzie przeszedł szczeble kariery zawodowej od stażysty do kierownika działu górniczego - zastępcy kierownika ruchu zakładu górniczego. W czerwcu 2016 roku został powołany na stanowisko prezesa Katowickiego Holdingu Węglowego, a w czerwcu 2017 roku został prezesem Spółki Restrukturyzacji Kopalń.
Tomasz Duda, który obejmie stanowisko wiceprezesa ds. technicznych ukończył specjalizacje z techniki podziemnej eksploatacji złóż na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Swoją karierę zaczynał w KWK "Anna" gdzie zajmował się nadzorem oddziałów górniczych pod ziemią. W późniejszych latach w Rybnickiej Spółce Węglowej koordynował programy inwestycyjne i przetargi. Od 2005 roku związany z Kompanią Węglową, gdzie był zastępcą kierownika ruchu zakładu Górniczego. W Polskiej Grupie Górniczej pełnił funkcję pełnomocnika zarządu i dyrektorem kopalni KWK Sośnica.

Krzysztof Miśka, który odpowiadał będzie za handel jest Absolwentem Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Był wiceprezesem zarządu Kompanii Węglowej i Katowickiego Holdingu Węglowego. W firmach Technogas oraz Poli Bioagro pełnił funkcję prezesa zarządu. Zasiadał również w radzie nadzorczej CZW Węglozbyt.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE