ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Uniper, Saipem i Allseas nie obawiają się sankcji USA
09.08.2019r. 05:44

Komisja spraw zagranicznych Senatu USA zatwierdziła projekt sankcji wobec partnerów Nord Stream 2. Aby weszły one w życie, muszą jeszcze przejść przez parlament i zyskać podpis prezydenta Stanów Zjednoczonych - czytamy w BiznesAlert.pl.

Andreas Schirenbeck, dyrektor wykonawczy Unipera, powiedział na telekonferencji z udziałowcami, że jego firma "monitoruje sytuację wokół możliwych sankcji USA, ale nie widzi powodu do obaw".

Włoski Saipem i szwajcarski Allseas również nie obawiają się ewentualnych sankcji USA, które dotkną je za budowę Nord Stream 2, jeżeli projekt z senatu amerykańskiego wejdzie w życie.
- Saipem nie wierzy, że owa legislacja w zaproponowanym kształcie będzie miała zastosowanie do zobowiązań kontraktowych tej firmy - ocenił Vincenzo Romeo Tramontano, rzecznik włoskiego podmiotu. - Saipem rozumie ją jako wprowadzenie w przyszłości sankcji na określone statki zapewniające wsparcie budowy - dodał w komentarzu dla Bloomberga.

Allseas odmówił "spekulacji na temat potencjalnego wpływu zaproponowanych sankcji" - czytamy w BiznesAlert.pl.
Bloomberg, Regnum , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE