ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wytyczne UDT - "Zawieszenia i podparcia rurociągów parowych i technologicznych. Zasady diagnostyki, kontroli, naprawy i regulacji"
09.08.2019r. 12:28

W trosce o bezpieczeństwo eksploatacji urządzeń technicznych, wydane zostały kolejne Wytyczne UDT dla przedsiębiorców z obszaru energetyki zawodowej.

"Wytyczne UDT: Zawieszenia i podparcia rurociągów parowych i technologicznych. Zasady diagnostyki, kontroli, napraw i regulacji", zostały opracowane w celu ustalenia wymagań technicznych dla zawieszeń i podparć rurociągów, jak również zasad diagnostyki oraz częstości prowadzenia kontroli stanu technicznego zawieszeń i podparć rurociągów. Przestrzeganie zawartych w opracowaniu wytycznych nie tylko w znacznym stopniu poprawi stan wiedzy służb eksploatujących, lecz również pozytywnie wpłynie na poziom bezpie­czeństwa pracy rurociągów.
UDT
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE