ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nord Stream 2 coraz bliżej Danii
12.08.2019r. 10:45

Budowa Nord Stream 2 jest kontynuowana coraz bliżej wód Danii, która jeszcze nie podjęła decyzji, czy zgodzić się na prace na jej terytorium - czytamy w BiznesAlert.pl.

Spółka odpowiedzialna za budowę spornego gazociągu Nord Stream 2 planuje 12 sierpnia dokonać połączenia odcinków gazociągu z wybrzeża niemieckiego do brzegów Rugii. Dzięki temu powstanie jeden, nieprzerwany odcinek aż do granicy wód terytorialnych Danii w pobliżu Bornholmu.
Wciąż nie wiadomo, czy Dania wyrazi zgodę na budowę gazociągu na jej wodach. Dwa wnioski w tej sprawie trafiły do Duńskiej Agencji Energii. Według doniesień Reutersa oczekiwanie na jej decyzję może opóźnić projekt Nord Stream 2 o osiem miesięcy i zwiększyć jego koszty o 550 mln euro. Pierwotnie gazociąg miał być gotowy do końca 2019 roku.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE