ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Na terenie budowy elektrowni jądrowej w Ostrowcu zginął operator dźwigu
13.08.2019r. 15:20

Białoruski portal Charter97 poinformował, że na placu budowy elektrowni jądrowej w Ostrowcu zginął jeden pracownik - czytamy w BiznesAlert.pl.

Portal powołuje się na doniesienia Stepana Swietłowa, dziennikarza Belsatu oraz właściciela popularnego na Białorusi kanału w aplikacji Telegram - NEXTA. Informacje o zdarzeniu potwierdził regionalny oddział Komitetu Śledczego w Ostrowcu, który prowadzi dochodzenia na miejscu zdarzenia. Według źródeł dziennikarza pracownik zmarł, ale informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.
Według ustaleń zginął I. Bychowski, który pracował jako operator dźwigu. Był zatrudniony u wykonawcy budowy elektrowni. Szczegóły tego wydarzenia nie są znane. Stepan Swietłow podkreśla, że zdarzenie nie zostało uwzględnione w żadnym raporcie. Według innych źródeł organów ścigania, pracownik nie zmarł na skutek wypadku przemysłowego, a ciężkiej choroby - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE