ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Polska rozważa udział w misji ochrony tankowców w Cieśninie Ormuz
19.08.2019r. 08:54

Agencja Reuters donosi, że Polska mogłaby dołączyć do misji ochrony tankowców w Cieśninie Ormuz organizowanej przez USA - czytamy w BiznesAlert.pl.

Polska jeszcze nie podjęła decyzji, ale rzecznik ministerstwa spraw zagranicznych powiedziała Reutersowi, że z polskiego punktu widzenia taka misja "byłaby uzasadniona w celu stabilizacji regionu". Niemcy opowiedziały się za stworzeniem europejskiej misji.
Po tym jak USA wycofały się z porozumienia nuklearnego z Iranem i doszło do ataków na tankowce w Cieśninie Ormuz, kraje zachodnie rozważają, w jaki sposób zareagować na to zjawisko. Pomysł powołania atlantyckiej koalicji do ochrony tankowców zgłoszony przez Wielką Brytanię nie zyskał poparcia. Amerykanie zaproponowali stworzenie jej pod swoim przywództwem, budząc obawy krajów jak Niemcy - czytamy w BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: max 20.08.2019r. 10:55
Skończyć z głupimi pomysłami i nie włazić "między wódkę a zakąskę" w gierkach ogólnoświatowych graczy. A... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE