ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Piotr Naimski weźmie udział w rozmowach na temat koalicji przeciwko elektrowni jądrowej na Białorusi
19.08.2019r. 09:04

W dniach 22-23 sierpnia odbędzie się konferencja energetyczna pod patronatem prezydenta Litwy Valdasa Adamkusa z udziałem pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury Piotra Naimskiego. Jednym z tematów będzie koalicja przeciwko Elektrowni Ostrowiec na Białorusi - czytamy w BiznesAlert.pl.

W wydarzeniu ma wziąć także udział podsekretarz stanu ministerstwa spraw zagranicznych do spraw polityki wschodniej, współpracy rozwojowej i dyplomacji ekonomicznej Marcin Przydacz.

Uczestnicy konferencji mają uczcić pamięć zmarłego senatora Johna McCaina oraz omówić tematy z zakresu bezpieczeństwa energetycznego, w tym możliwość powstania koalicji przeciwko elektrowni jądrowej budowanej przez Rosjan w Ostrowcu na Białorusi, którą Litwini postrzegają jako zagrożenie ekonomiczne i środowiskowe. Polacy nie są zainteresowani importem energii z Elektrowni Ostrowiec, ale nie uznają jej za zagrożenie środowiskowe. Sami planują budowę atomu, który uważają za bezpieczny.
Rozmowy będą elementem przygotowań do wizyty sekretarza energii Ricka Perryego zapowiadanej na październik - czytamy w BiznesAlert.pl.
Wilnoteka.lt , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 2 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: andrzej mikulski 23.08.2019r. 12:42
Teraz protestować, gdy reaktor ma być uruchomiony w tym roku to trochę za późno. Trzeba to było to robić gdy były... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowiedź: 18-09-2019r. 11:15 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE