ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG wykona do końca 2019 roku jeszcze 15 wierceń w Polsce
22.08.2019r. 11:33

PGNiG do końca 2019 roku zamierza wykonać jeszcze 15 wierceń na terenie Polski - poinformował prezes PGNiG Piotr Woźniak. Do końca czerwca liczba wykonanych wierceń sięgnęła 16.

"Do końca czerwca wykonaliśmy na terenie Polski 16 wierceń, z czego w dziewięciu przypadkach uzyskaliśmy pozytywne wyniki złożowe, głównie gazowe" - powiedział Woźniak podczas czwartkowej konferencji prasowej.

"Do końca roku planujemy jeszcze 15 wierceń w Polsce" - dodał.
Prezes PGNiG poinformował również, że od kilku tygodni nabrały tempa rozmowy w sprawie odnowienia i przyznawania koncesji.

"Nastąpiła pozytywna zmiana w podejściu do spraw koncesyjnych, rozmowy są bardzo merytoryczne. Mamy jeszcze 9 zaległych koncesji, ale zgodnie z harmonogramem powinny się pozytywnie zakończyć do 29 sierpnia" - powiedział Piotr Woźniak.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE