ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Tauron uczestnikiem kampanii "Sprawdź kto"
03.09.2019r. 12:52

Kampania "Sprawdź kto" ma na celu propagowanie wiedzy o rynku energii elektrycznej i gazu oraz budowanie zdrowej konkurencji opartej na zasadach fair play. Akcja, zorganizowana przez Towarzystwo Obrotu Energią pod patronatem Urzędu Regulacji Energetyki i Federacji Konsumentów, prowadzona jest przy wsparciu spółek obrotu, m.in. Taurona.

Inicjatywa zachęca klientów do podejmowania świadomych decyzji przy wyborze sprzedawcy. Twórcy kampanii chcą zwrócić uwagę klientów na przysługujące im prawa oraz problem nieuczciwych praktyk stosowanych przez niektórych sprzedawców.

- W tym roku hasłem przewodnim kampanii jest "Dobra energia w dobrym towarzystwie" - wyjaśnia Marek Kulesa, dyrektor biura TOE. - Skupiliśmy się na międzypokoleniowej wymianie kluczowych opinii i doświadczeń. To najczęściej członkowie rodziny, np. wnuczkowie lub dzieci, pomagają osobom starszym w podejmowaniu decyzji. Wybór sprzedawcy prądu i gazu jest jedną z nich - dodaje.

Kampania "Sprawdź kto" opiera się na czterech głównych przekazach:
- Upewnij się, jaką firmę reprezentuje handlowiec.
- Nie spiesz się - dokładnie zapoznaj się z ofertą.
- Zachowaj egzemplarz umowy.
- Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej poza punktem sprzedaży usług.

Głównym medium kampanii jest strona internetowa http://sprawdzkto.pl/, którą uzupełnia profil społecznościowy https://www.facebook.com/sprawdzktopl/. Zaplanowano również spoty radiowe oraz materiały wideo i bannery, które będą szeroko promowane za pośrednictwem Internetu oraz platformy VOD. Reklamy pojawią się również w prasie.

(1200x675)

- Nasza akcja rozpoczyna się 26 sierpnia od działań zasięgowo-wizerunkowych w Internecie - informuje Kulesa. Następnie 2 września ruszamy ze spotami radiowymi, reklamami w prasie oraz konkursem na naszym profilu facebookowym. Kampania trwać będzie do 30 września - dodaje Kulesa.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE