ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Czopek: projekt ustawy offshore w ciągu dwóch miesięcy
04.09.2019r. 07:17

- Projekt regulacji dotyczący sektora morskich farm wiatrowych pojawi się w ciągu dwóch miesięcy - powiedział Piotr Czopek, Dyrektor Departamentu Energii Odnawialnej i Rozproszonej w Ministerstwie Energii podczas panelu "Morska energetyka wiatrowa w Polsce i na świecie", który odbył się na Forum Ekonomicznym 2019 w Krynicy - czytamy w BiznesAlert.pl.

Piotr Czopek zaznaczył, że offshore odpowiada na wyzwania dotyczące zmian klimatu. Technologia będzie rodziła nowe wyzwania, ale to będzie stymulować do rozwoju polską gospodarkę. - Jest to jeden z elementów, który odpowiada na wyzwania środowiska i będziemy w tym aspekcie działać - powiedział. - Udział offshore w Polityce Energetycznej Państwa do 2040 nie znalazł się tam przypadkowo, wiążemy z tym nadzieje. Identyfikujemy wiele obszarów, które należy zmienić. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się projekt prawa ułatwiający inwestycje. Projekt regulacji dotyczących sektora pojawi się w ciągu dwóch miesięcy - ocenił minister.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Czop 01.01.2020r. 15:23
Jak Czopek to Czopek. Gdzie ten projekt ustawy jest.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE